Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Václav Dlouhý
Věk 78
Povolání OSVČ,důchodce
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 16
Politická příslušnost bez politické příslušnosti

Obsah

Motto

Největší chybou v životě je zůstat lhostejný ke stavu světa.

O mně

Po absolvování průmyslové školy v roce 1958 jsem byl zaměstnán jako konstruktér, pak vedoucí oddělení prodeje rozvaděčů do roku 1990. Ve stejném období jsem byl místopředsedou bytového družstva Modřanských strojíren a zároveň vedoucím svépomocné výstavby. Od r. 1990 obchodním zástupcem akciové společnosti BETA a.s., pak vedoucím jejího závodu. V roce 2001 jsem odešel do důchodu a zůstal předsedou bytového družstva U VINICE - ulice Darwinova, Modřany.
Jsem vdovec. Moji rodinu tvoří 2 dcery, 3 vnoučata. Manželka byla učitelkou na místní ZŠ TGM.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

V Modřanech bydlím 50 let již od roku 68. Po celou dobu mi není lhostejné dění kolem věcí veřejných. V této záležitosti prakticky celou dobu probíhala osobní korespondence s veřejnými institucemi a odbory městské části P12. Namátkou jmenuji ředitelství MHD, Městskou policií, senátorem p.Grulichem, starostou, se zástupci politických stran a pod. Touto anabází jsem musel projít než jsem došel k pochopení přísloví o tak zv. marném úsílí volajícího na poušti!

Proč kandiduji na Praze 12

Proto jsem se rozhodl svoji aktivitu a kritický postoj dát do služeb Sdružení nezávislých kandidátů - ZMĚNA pro Prahu 12. Uvědomil jsem si roztříštěnost občanských aktivit formou petičních akcí. Je nutné sjednotit veškerá občanská sdružení P12 do společného postupu, pokud chceme docílit toho, aby volené orgány Magistrátu hl. města Prahy skutečně vzaly na vědomí potřeby občanské vybavenosti Prahy 12, jako města s 60 tisíci obyvateli!!

Kontakt na mě

608982946, dlouhy.vaclav@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Na základě reálných připomínek občanů předkládat zastupitelstvu konkrétní náměty na zlepšení životního prostředí a vybavenosti pro odpočinek a relaxaci,zachovat jedinečnost přírodní lokality kolem Vltavy, zvýšení bezpečnosti pro občany větší aktivitou státní a městské policie v oblasti prevence drog a sprejerských kreací.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12