Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Tomáš Hrouda
Věk 33
Povolání analytik / programátor
Region Praha 12
Místo na kandidátce 18
Politická příslušnost bez politické příslušnosti

Obsah

Motto

Neboť jakým soudem soudíte, takovým budete souzeni, a jakou měrou měříte, takovou Bůh naměří vám.

O mně

Už 10. rok hrdý manžel a táta 3 synů, praktikující katolík, sangvinik a obyčejný chlap. S manželkou se nejlépe cítíme ve společenstvích, proto několik z nich s přáteli tvoříme. Vážím si svobody a míru, ale jsem si též vědom, že ani jedno není zadarmo. V dnešní době mi – nejen u politiků – chybí větší důraz na zodpovědnost.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

Politiku sleduji prakticky celý svůj dospělý život. Snažím se být aktivní ve svém okolí – jsem členem pastorační rady farnosti u kostela Panny Marie Královny míru, radním v OS Studánka při CMŠ Studánka a místopředsedou OS SOS koupaliště Lhotka, se kterým se nám podařilo přesvědčit radnici Prahy 4 o nutnosti zachování tohoto tradičního koupaliště. Rád bych se podílel na pozitivním rozvoji našeho domova, kterým je nám v současnosti Praha 12.

Proč kandiduji na Praze 12

Jak jsem již uvedl, protože zde je můj domov. Pocházím sice ze sousední Prahy 4, kde jsem se narodil a prožil celé své dětství, ale v současnosti jsme s rodinou zakotvili zde. Jsem patriot a tuto část Prahy mám velice rád. Když jsme s manželkou sháněli bydlení, ani nás nenapadlo usadit se někde jinde než na území Prahy 12 nebo Prahy 4.

Kontakt na mě

praha12@hroudovi.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Mým oborem je informatika, na kterou bych se rád primárně zaměřil. V současnosti však žiji také svými dětmi, které navštěvují MŠ a ZŠ a tak se zajímám i o budoucnost našeho školství. Není mi též lhostejné, jak se naše okolí mění - jsem zásadně proti nešetrné developerské zástavbě. Zároveň bych chtěl zlepšit komunikaci s veřejností a magistrátem.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12