Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Ing. Radmila Kapasná
Věk 54
Povolání učitelka na gymnáziu
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 4
Politická příslušnost členka strany KDU-ČSL

Obsah

Motto

Rodina – základ společnosti

O mně

Po ukončení studia na VŠCHT, jsem rok pracovala na fakultě této školy a potom jsem učila na UŠ. Dlouhá léta jsem se plně věnovala své rodině. Po skončení mateřské pracuji jako učitelka na gymnáziu. Od roku 2000 pracuji též jako finanční poradce.

Proč jsem se rozhodla vstoupit do politického života

Mojí první účastí na veřejném životě byla má spoluúčast při zakládání mateřské školky Studánka, kterou navštěvovaly všechny moje děti, tři syni (dnes 29, 27a 25) a dvě dcery (dnes 22 a 17) Do Modřan jsem se přistěhovala v roce 1989 a hned mi přirostly k srdci. Setkala jsem se tu s báječnými lidmi ochotnými pomáhat. A nyní, když slyším o různých nespravedlnostech vůči obyvatelům, chci přiložit také svou ruku při nápravě těchto křivd a případně i zamezit věcem, které občanům v našich Modřanech ztěžují život. Jak už jsem napsala. Měla jsem příležitost dlouho se věnovat pouze své rodině – dětem. Chtěla bych, aby i ostatní maminky měly možnost se dostatečně dlouhou dobu (jak ony uznají za vhodné) dětem věnovat a přitom neživořit.

Proč kandiduji na Praze 12

Jak už jsem napsala výše. Modřany považuji za svůj domov, který si přeji jen zkrášlovat a ne kazit nabubřelými projekty. A touto cestou mám k tomu příležitost.

Kontakt na mě

kapasna@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Budu usilovat o zabezpečení rodin po stránce materiální i duchovní.
Informace o aktuálním dění naleznete na www.modranskenoviny.cz