Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Dipl. Ing. Petr Zuska
Věk 55
Povolání OSVČ
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 28
Politická příslušnost bez politické příslušnosti – navržen za Starostové a nezávislí

Obsah

Motto

Komunální politika není jenom o spravování, ale hlavně o tvořením nových a lepších podmínek pro její změnu.

O mně

Narodil jsem se v Ostravě. Mnoho let jsem žil v Německu, kde jsem získal titul technicko-ekonomického inženýra na univerzitě v Karlsruhe. Poté mě profesní výzva dovedla do USA. Manželka, Blanka Zusková, učila od r. 1984 na ZŠ Mráčkova v Modřanech, na které jsem byl zvolen předsedou školní rady. V období 2003-2014 jsem, jako jednatel, vybudoval společnost e4t s.r.o. na Praze 4, která dnes má přes 200 zaměstnanců a zabývá se vývojem automobilové elektroniky. Jsem otec rodiny a mám dva syny.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

Do lokální politiky jsem poprvé vstoupil jako student v Německu, protože vylepšení a vytváření lepších životních podmínek začíná osobní aktivitou v blízkém okolí. Každý z nás se může zúčastnit aktivit pro změnu místní politické situace, ať už kontrolou procesů rozhodování např. o místních stavbách nebo o výstavbě vhodné infrastruktury a sociálních služeb.

Proč kandiduji na Praze 12

Dlouhá léta tu spokojeně žiji se svou rodinou. Dříve jsem sledoval místní jednostrannou politiku poněkud kriticky a nyní bych se rád zapojil a pomohl ke zlepšení. Nabízím své zkušenosti a to ne jen v řízení lidských zdrojů a ekonomických procesů, ale hlavně v komunikaci s občany, kteří také sdílí potřebu změny v zastupitelstvu a realizace nutných projektů.

Kontakt na mě

pzuska@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Zlepšení dopravní situace, parkování a omezení výstavby na úkor zelených ploch nebo sociálních či zdravotních zařízení. Podpořím vylepšení a zkvalitnění vzdělávání, školní vybavenosti a podmínek pro lepší výuku.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12