Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení PhDr. Petr Kopáček
Věk 38
Povolání Manažer komunikace, Hamé s.r.o.
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 9
Politická příslušnost člen strany KDU-ČSL

Obsah

Motto

Věřím ve svou rodinu, v naši zem, v tvrdou práci, dobré přátele a politický systém založený na otevřené soutěži politických stran.

O mně

Vystudoval jsem historii a politologii na Filosofické Fakultě Univerzity Karlovy v Praze. A protože mě politika a veřejní dění obecně zajímalo, již během studií jsem se veřejně vyjadřoval prostřednictvím článků v denním tisku, časopisech a na internetu, což ostatně dělám dodnes. Po studijním pobytu v anglickém Newcastlu a absolvování univerzity jsem začal pracovat jako tiskový mluvčí Hasičského záchranného sboru ČR. U profesionálních hasičů jsem strávil šťastných 6 let. Potom jsem se rozhodnul pro změnu a působil jako vedoucí tiskového oddělení Hospodářské komory ČR a následně jako PR manager nového vlakového dopravce LEO Express. Od roku 2013 pak pracuji u předního českého výrobce potravin Hamé s.r.o., nejprve jako PR manager a v současnosti jako vedoucí firemní komunikace.

Celý profesní život jsem se zabýval komunikací s veřejností i komunikací uvnitř institucí a firem, měl jsem na starosti i řadu akcí pro veřejnost. Pevně věřím, že díky mým zkušenostem v těchto oblastech dokážu být přínosem i pro naši Prahu 12, kde bydlím již více než 10 let.

A sluší se zde dodat i to, že mám rád historii, miluji sport, filmy a také cestování :-)

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

To je jednoduché – protože mi není jedno, kam se bude ubírat naše město. Chci, aby Praha 12 zůstala dobrým místem pro život pro mě, mou rodinu a všechny spoluobčany bez rozdílu. Chci, aby se naše město rozvíjelo, aby fungovalo maximálně efektivně a abychom se stali vzorem i pro ostatní městské části. Chci, abychom mohli být pyšní na to, co jsme společně dokázali a co ještě společně dokážeme.

Tomu všemu chci napomoci, ať již v zastupitelstvu nebo i veřejně prospěšnými aktivitami ve svém okolí.

Proč kandiduji na Praze 12

Praha 12 je domov můj i mé rodiny a tak to i zůstane.

Kontakt na mě

kopacek.petr@seznam.cz, +420 601 569 863
https://petrkopacek.blog.idnes.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Mou prioritou je péče o rozvoj a zkvalitňování veřejných prostranství, ať již jde o dětská hřiště, sportoviště, zeleň, která je tak potřebná v současném suchém a teplém období. Chci se také věnovat kulturně sportovním aktivitám, které oživí naše město a věnovat se rovněž Praze 12 jako celku, protože různé oblasti spolu souvisí a jedno nelze oddělit od druhého.Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12