Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Marie Procházková
Věk 68
Povolání zdravotní sestra
Region Praha 12, Komořany
Místo na kandidátce 16
Politická příslušnost členka strany KDU-ČSL

Obsah

Motto

Myslíte si, že není co změnit? My víme, že ano.

O mně

Pocházím z rodiny se čtyřmi dětmi. Po absolvování pražské Krajské střední zdravotnické školy jsem pracovala celou dobu ve zdravotnických zařízeních (FTN, IKEM, Poliklinika Modřany, aj.). Vždy vzhledem k mým možnostem při péči o 2 děti, moje stárnoucí rodiče s nimiž jsme bydleli a posléze i s nemocným manželem až do jeho smrti. Rovněž když bylo třeba jsem výpomomáhala s 5ti vnoučaty.

Proč jsem se rozhodla vstoupit do politického života

Celoživotně jsem se stále o někoho starala a snažila se řešit nastalé problémy, kterých nebylo málo. Nejdříve sourozenci, pak rodiče na konci života. A samozřejmě po celou dobu v zaměstnání o svěřené pacienty a často i kolegyně na pracovišti. Pomoci v rozrůstající se rodině i přátelům a kamarádům mě přivedla k současnému rozhodnutí, pokračovat v pomoci a řešení nevítaných problémů na Praze 12.

Proč kandiduji na Praze 12

V Komořanech žiji celý svůj život a neměnila bych, neboť mám zdejší lokalitu, zcelenou pod Prahou 12, tak říkajíc "zažitou" . Samozřejmě znám i mnohé další obytné části, které dnes pod Prahu 12 patří a od školních let zde mám hodně přátel. Lokality Prahy 12 znám a vím o jejich problémech. Mimochodem s přáteli ze "základky" se scházíme dodnes.

Kontakt na mě

maruskap@post.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Vzájemné úctě a toleranci mezi lidmi, přístupu k pravdě a právu. Boji proti liknavosti, nezájmu a otupělosti naší společnosti.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12