Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Ing. Lenka Černovská
Věk 62
Povolání účetní
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 28
Politická příslušnost bez politické příslušnosti

Obsah

Motto

Vzájemná slušnost a ohleduplnost – k lidem, přírodě, městu

O mně

Vystudovala jsem ČVUT a postupně se věnoval různým oblastem projektování ve stavebnictví. Po mateřské dovolené jsem začala pracovat v oblasti realizace investic a postupně jsem přešla do financování investic a majetku. Nyní pracuji jako účetní majetku a investic.

Proč jsem se rozhodla vstoupit do politického života

Mojí první zkušeností s prací ve veřejném životě byla účast v občanském hnutí, které se snažilo o rozumné komunikační propojení Modřan a Komořan s budovaným Pražským Jižním okruhem. V Komořanech žiji prakticky celý život a mám ráda propojení města s přírodou, které stále ještě odolává v Komořanech i Modřanech megalomanským stavebním projektů, o jejichž efektivnosti mám pochybnosti a kterými je zastavována spousta zelených ploch. Myslím, že je v zájmu všech rozumných lidí chránit životní prostředí proti zbytečným zásahům, vedeným především finančními zájmy developerů.

Proč kandiduji na Praze 12

Mám ráda Prahu a tuto městskou část obzvlášť. Ráda bych alespoň trochu přispěla k ochraně životního prostředí a k rozumnému schvalování stavebních projektů s ohledem na jejich skutečnou nezbytnost pro obyvatele této městské části.

Kontakt na mě

lenkavlk@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Ochraně životního prostředí a jak jsem již uvedla výše - ráda bych alespoň trochu přispěla k rozumnému schvalování stavebních projektů s ohledem na jejich skutečnou nezbytnost pro obyvatele této městské části.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12