Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Ing. Jan Mikulecký
Věk 38
Povolání ekonom
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 5
Politická příslušnost člen Konzervativní strany

Obsah

Motto

„K tomu, aby zlo zvítězilo, stačí jediná věc – aby slušní lidé nedělali nic.“ (Edmund Burke)

O mně

Jsem otec dvou dcer (7, 9), který by chtěl, aby se jim na Praze 12 i v dospělosti líbilo.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

Nezapojí-li se více lidí do politiky, zůstane rozhodování o veřejných prostředcích v rukách všehoschopných lidí. Chci změnu k lepšímu. S minimálními obměnami rozhodují na Praze 12 stále stejní lidé již od roku 1994. Nechci, aby byli vystřídáni těmi, co byli u KSČ, StB nebo jinak spojeni s režimem v době nesvobody.

Proč kandiduji na Praze 12

Povolení výstavby obrovského bloku fádních domů na Obchodním náměstí, které znamenalo definitivní a nenávratné dokončení devastace jádra Modřan, započaté komunistickým režimem, je typickou ukázkou toho, že v současném vedení radnice nejsou ti správní lidé, kteří by měli rozhodovat o jedné z nejhezčích částí Prahy. Jediná Změna pro Prahu 12 bojuje a vždy dlouhodobě bojovala proti takovým projektům. Jak se ukázalo na konci minulého roku při hlasování o schválení změny územního plánu v Komořanech, hrozí nám obdobná masová výstavba i nadále.

Kontakt na mě

janmikulecky@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

„Rozvoj“ nespočívá v povolování dalších obrovských bytových projektů. „Rozvoj“ znamená především zlepšování služeb pro stávající občany a plán na rozumné využití stávajících volných ploch. Nechci, aby se Praha 12 stala „ubytovnou“ Prahy, a dosavadní vývoj k tomu bohužel vede. Máme šanci to v těchto volbách změnit. V zastupitelstvu bych se chtěl zabývat ekonomikou (tj. hospodárností) a zodpovědným posuzováním všech kroků, které budou mít svými důsledky nezvratný dopad pro život Prahy 12 na mnoho let dopředu.
Informace o aktuálním dění naleznete na www.modranskenoviny.cz