Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Mgr. Ivan Jurka
Věk 48
Povolání hudebník
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 6
Politická příslušnost člen České pirátské strany

Obsah

Motto

„Vidět a cítit znamená existovat, myslet znamená žít.“ William Shakespeare 1564–1616

O mně

Hudebník, manažer. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební, což mi dalo základ pro pochopení alespoň některých pravidel a zásad v technickém oboru. Vysokou školu Akademii múzických umění jsem absolvoval v roce 1989. Poté jsem se věnoval nejrůznějším činnostem od práce v divadle (což mi umožnilo hodně cestovat po světě), dále hudební tvorbě, až po pořádání lékařské mezinárodní konference SSHC 1992. V rámci nejrůznějších rekvalifikací se dnes také věnuji hudební produkci, grafice, apod.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

Rozhodl jsem se proto, že mi mnohé, co se dnes v politice děje, připadá jako neúnosné. Přesto, že vše stále nějak „funguje“, zdá se mi, že odvaha politiků dělat politiku pro sebe a své výhody se stále a neúnosně zvětšuje. Cituji Karla Čapka: „Království lhářství není tam, kde se lže, ale kde se lhářství akceptuje.“ Což mi připadá již jako standardní politická praxe a společenská reakce. Mohu jen dodat, že tam kde se lže, se i krade...

Proč kandiduji na Praze 12

Protože na Praze 12 žiji již 15 let, dění na Praze 12 mě nejen zajímá, ale také se mě týká.

Kontakt na mě

ivan.jurka@post.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Budu se snažit, v rámci svých dosavadních zkušeností rozlišovat to co je všeobecně prospěšné a rozumné od toho, co je pravým opakem. Prosazovat to, co bude správné, zejména aby se na radnici Prahy 12 neděly pouze politické šachy, které pro společnost nemají žádný význam.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12