Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Mgr. Ivan Jurka
Věk 48
Povolání hudebník
Region Praha 12, Modřany
Místo na kandidátce 6
Politická příslušnost člen České pirátské strany

Obsah

Motto

„Vidět a cítit znamená existovat, myslet znamená žít.“ William Shakespeare 1564–1616

O mně

Hudebník, manažer. Vystudoval jsem Střední průmyslovou školu stavební, což mi dalo základ pro pochopení alespoň některých pravidel a zásad v technickém oboru. Vysokou školu Akademii múzických umění jsem absolvoval v roce 1989. Poté jsem se věnoval nejrůznějším činnostem od práce v divadle (což mi umožnilo hodně cestovat po světě), dále hudební tvorbě, až po pořádání lékařské mezinárodní konference SSHC 1992. V rámci nejrůznějších rekvalifikací se dnes také věnuji hudební produkci, grafice, apod.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

Rozhodl jsem se proto, že mi mnohé, co se dnes v politice děje, připadá jako neúnosné. Přesto, že vše stále nějak „funguje“, zdá se mi, že odvaha politiků dělat politiku pro sebe a své výhody se stále a neúnosně zvětšuje. Cituji Karla Čapka: „Království lhářství není tam, kde se lže, ale kde se lhářství akceptuje.“ Což mi připadá již jako standardní politická praxe a společenská reakce. Mohu jen dodat, že tam kde se lže, se i krade...

Proč kandiduji na Praze 12

Protože na Praze 12 žiji již 15 let, dění na Praze 12 mě nejen zajímá, ale také se mě týká.

Kontakt na mě

ivan.jurka@post.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Budu se snažit, v rámci svých dosavadních zkušeností rozlišovat to co je všeobecně prospěšné a rozumné od toho, co je pravým opakem. Prosazovat to, co bude správné, zejména aby se na radnici Prahy 12 neděly pouze politické šachy, které pro společnost nemají žádný význam.
Informace o aktuálním dění naleznete na www.modranskenoviny.cz