Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Ing. Ariana Fialová, Ph.D
Věk 41
Povolání specialistka v oboru klinických studií, členka Sdružení občanů Prahy 12
Region Praha 12, Komořany
Místo na kandidátce 29
Politická příslušnost bezpartijní za Starostové a nezávislí

Obsah

Motto

Proti politikaření! Pro slušnost, rozum a vůli ke změně.

O mně

Do Prahy 12 jsem se přistěhovala jako dospělá, ale syn se zde narodil a Komořany jsou jeho domov. Tvrdí o nich, že je to „taková díra“ a to bych ráda změnila.

Proč jsem se rozhodla vstoupit do politického života

Natolik se mi nelíbilo jednání našich minulých zastupitelů a jejich mocenské, bezohledné, tajnůstkářské a spiklenecké (s developery) praktiky, že jsem byla jedním ze zakládajících členů SOP12, protože jsem se domnívala, že něco změnit občan může i z této pozice.

Proč kandiduji na Praze 12

Svoji kandidaturu beru především jako podporu lidem, kteří jsou mnohem aktivnější, odvážnější, houževnatější a odolnější, než kdy budu s ohledem na politiku já – tedy lidem na prvních místech této kandidátky.

Kontakt na mě

ria.fia@centrum.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Bylo by skvělé mít takové noviny radnice Prahy 12, které by byly schopny poskytnout co nejobjektivnější, vyvážené a pravdivé (bez lží, polopravd a urážek) informování veřejnosti o dění na Praze 12, o rozhodnutích důležitých pro občany srozumitelnou cestou, o velkých stavebních záměrech a developerských projektech, o občanské vybavenosti. Vést dialog se záměrem prospívat občanům, mít vizi a snažit se ji dovést co nejdříve k realizaci.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12