Logo

Změna pro Prahu 12

Titul, jméno a příjmení Mgr. Alexander Holko
Věk 54
Povolání OSVČ
Region Praha 12, Kamýk
Místo na kandidátce 34
Politická příslušnost KDU-ČSL

Obsah

Motto

Soustředíte-li se na výsledky, nikdy se nezměníte. Zaměříte-li se na změnu, výsledků dosáhnete.

O mně

Jsem původně učitel s aprobací Pg – Ps, který po přistěhování do Modřan před 25 lety ze Slovenska, utekl ze školství k ekonomice a obchodu. V současné době se opět pracovně na Slovensko vracím jako zástupce IT společnosti pro prodej programu na převod řeči do textu. Jsem táta od skvělé rodiny, která preferuje aktívní život.

Proč jsem se rozhodl vstoupit do politického života

Na začátku to byla zvědavost. Teď je to potvrzení toho, že politiku je potřeba měnit a přibližovat lidem. Politika a politici se sami nezmění, když na ně budeme jenom nadávat po hospodách a internetu. Změnu musíme udělat každý v sobě a aktivně vstoupit na ten křehký led a pokoušet se zažité pořádky měnit.

Proč kandiduji na Praze 12

Protože jsem kolem sebe našel lidi, kteří jsou schopni udělat něco pro všechny kolem nás. Lidi, kteří i přes různé politické i osobní názory a podnikatelské aktivity, táhnou za jeden provaz a kteří jsou schopni ZMĚNY.

Kontakt na mě

aholko@seznam.cz

Čemu se budu v zastupitelstvu věnovat

Změn by bylo hodně, ale konkrétně, bych chtěl zavést kanalizaci na místa, kde není. Rád budu bojovat i za změnu rozdělení kompetencí mezi centrem a městskými částmi, aby se více dbalo na hlas lidí, kteří v dotčeném území bydlí. Další oblastí by byla docela zásadní změna fungování městské policie, která je stále více „výběrčím daní/poplatků“ a ne ochráncem a prevencí. V neposledním řadě bych rád změnil školní pozemky na místa, kde i v mimoškolním čase bude možné tyto prostory využívat co nejvíce lidmi k volnočasovým aktivitám, a kde se tráva změní na nová sportoviště, hřiště, pískoviště atd. V zastupitelstvu bych se pak rád věnoval sportu, dopravě, ekonomice a podmínkám pro trávení volného času.
Aktuální informace najdete na našem Facebooku: www.facebook.com/zmenapraha12